Naar hoofdinhoudNaar hoofdmenu

Overzicht van buurtregisseurs Heerlen

Kijk in het overzicht welke buurtregisseur actief is in uw buurt.

Stadsdeel Hoensbroek

  • Maria Gewanden – Terschuren
  • Mariarade
  • Hoensbroek - Centrum De Dem
  • Nieuw Lotbroek – Ten Esschen

Remko van Hummel (e-mail: r.van.hummel@heerlen.nl): tel: 06-53 14 91 66
Yvette Petit (y.petit@heerlen.nl) : 06-12 13 00 99
Philine vd Hove (projectondersteuner) (p.van.den.hove@heerlen.nl): 06- 12 27 81 60

Stadsdeel Heerlerheide 

  • Vrieheide – de Stack
  • Heerlerheide Passart
  • Heksenberg
  • Rennemig – Beersdal

Susan Hurenkamp (s.hurenkamp@heerlen.nl): 06-22 12 64 78 
Elvira Ingenhoven (e.ingenhoven@heerlen.nl): 06-58 08 61 91
Agata Mozdzierz (a.mozdzierz@heerlen.nl) : 06-58076773
Angela Glatzel (projectondersteuner) (a.glatzel@heerlen.nl): tel. 06-10 40 95 25

Stadsdeel Heerlen-Centrum

  • Heerlen - Centrum

Etienne Colson (e-mail e.colson@heerlen.nl): 06-58 07 67 55
Sieger Terpstra (projectondersteuner) e-mail s.terpstra@heerlen.nl  06-28 54 54 92

  • Zeswegen - Nieuw Husken
  • MSP
  • Eikenderveld
  • GMS

 Bart Vliegen (e-mail: b.vliegen@heerlen.nl): 06-53 81 1336
(vacant) projectondersteuner

Stadsdeel Heerlerbaan

  • Welten - Benzenrade
  • Bekkerveld - Aarveld 
  • Caumerveld - Douve Weien  
  • Molenberg      
  • Heerlerbaan   

Karin van Meelis (k.van.meelis@heerlen.nl): 06-10 23 32 25
Eugene Hodes (e.hodes@heerlen.nl): 06-51 36 79 68
Sieger Terpstra (projectondersteuner) (s.terpstra@heerlen.nl) 06-28 54 54 92

Op de hoogte blijven? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief.