Naar hoofdinhoudNaar hoofdmenu

Overzicht van buurtregisseurs Heerlen

Kijk in het overzicht welke buurtregisseur actief is in uw buurt.

Stadsdeel Hoensbroek

  • Maria Gewanden – Terschuren
  • Mariarade
  • Hoensbroek - Centrum De Dem
  • Nieuw Lotbroek – Ten Esschen 

Remko van Hummel
r.van.hummel@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-53 14 91 66
Yvette Petit  
y.petit@heerlen.nl 
telefoonnummer: 06-12 13 00 99
Philine vd Hove (projectondersteuner)
p.van.den.hove@heerlen.nl
telefoonnummer: 06- 12 27 81 60

Stadsdeel Heerlerheide 

  • Vrieheide – de Stack
  • Heerlerheide Passart
  • Heksenberg
  • Rennemig – Beersdal

Susan Hurenkamp
s.hurenkamp@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-22 12 64 78 
Elvira Ingenhoven
e.ingenhoven@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-58 08 61 91
Angela Glatzel (projectondersteuner)
a.glatzel@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-10 40 95 25

Stadsdeel Heerlen-Centrum

  • Heerlen - Centrum
  • Zeswegen - Nieuw Husken (tijdelijk door Elvira Ingenhoven)
  • MSP. (tijdelijk door Susan Hurenkamp)
  • Eikenderveld
  • GMS

Etienne Colson
e.colson@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-58 07 67 55
Yvonne Thiessen-Mulder (projectondersteuner)
y.mulder@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-43 42 19 27

Stadsdeel Heerlerbaan

  • Welten - Benzenrade
  • Bekkerveld - Aarveld 
  • Caumerveld - Douve Weien  
  • Molenberg      
  • Heerlerbaan   

Karin van Meelis
k.van.meelis@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-10 23 32 25
Eugene Hodes
e.hodes@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-51 36 79 68
Sieger Terpstra (projectondersteuner)
s.terpstra@heerlen.nl
telefoonnummer: 06-28 54 54 92

Op de hoogte blijven? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief.