Bomen in bezit van de gemeente zijn beschermd. Het is verboden gemeentelijke bomen en struiken te beschadigen of te beplakken. U mag bijvoorbeeld geen spandoek in of aan een boom vastmaken.
Wilt u een boom van de gemeente beplakken of betimmeren? Vraag dan eerst toestemming bij de gemeente.
De meeste bomen en struiken op straat zijn eigendom van de gemeente. U mag deze bomen en struiken niet beschadigen. Vraag daarom eerst toestemming aan de gemeente als u een boom wilt beplakken of betimmeren. Of als u iets in of aan een boom wilt hangen. Bijvoorbeeld een schommel voor buurtkinderen.
De gemeente geeft nooit toestemming voor het aanplakken of betimmeren van bomen. U mag ook niet zomaar gaan snoeien als de gemeente u daar niet opdracht toe gegeven heeft.
Zo vraagt u toestemming voor het beplakken of betimmeren van een boom:
De gemeente beslist binnen 8 weken na ontvangst op uw aanvraag. Deze termijn mag de gemeente eenmaal verlengen.
Op de hoogte blijven? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief.