Naar hoofdinhoudNaar hoofdmenu

Wijkagenten en Boa's in uw buurt

Heerlen zet in op veilige buurten. We zorgen dat duidelijk en zichtbaar meer blauw op straat is. Daarom heeft iedere buurt een eigen wijkagent en BOA (Buitengewoon Opsporingsambtenaar). Zij zijn uw aanspreekpunt. De wijkagent handhaaft op de openbare orde en veiligheid in de wijk. De BOA van bureau handhaving richt zich vooral op de aantasting van de leefbaarheid door overtredingen of overlast, zoals het verkeerd aanbieden van huisvuil, illegaal gedumpt afval of verkeerd geparkeerde auto’s.

Veilig wonen en leven

Het veiligheidsbeleid van Heerlen zet vanaf 2017 extra in op een veilige leefomgeving. Doel is dat inwoners zich veiliger gaan voelen, met name in de eigen buurt. Om dat te bereiken wordt gezorgd voor meer blauw op straat, komt er meer ruimte voor burgers om zelf te werken aan een veilige omgeving en gaan de partners in de buurten meer samenwerken. Dit staat in de kadernota leefbaarheid en veiligheid 2017-2020 (download pdf) die samen met vertegenwoordigers van buurten en veiligheidspartners is gemaakt.

Wilt u weten hoe de buurten in Heerlen zijn onderverdeeld, kijk dan op de pagina over Stadsdelen en buurten.

Wilt u iets melden?

Neem dan contact op met de wijkagent of met de BOA's via het overzicht per buurt met telefoonnummers en andere meldmogelijkheden hieronder:

Meldingen ook mogelijk via Heerlen app!

U kunt uw veiligheidsmeldingen ook altijd doorgeven via de buurtpreventie in onze Heerlen-app. Dit kan ook vaak anoniem!

Bij levensbedreigende zaken: Bel 112!


Aarveld-Bekkerveld

Luca Cnoops BOA

Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704

Maurice Costongs BOA

Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Eikenderveld

Jill Sturmans BOA

Mail: j.sturmans@heerlen.nl Bel: 06 58086550

Jo Staats BOA

Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674


GMS

Cindy Peters BOA

Mail: cindy.peters@heerlen.nl Bel: 06 13987988


Heerlen-centrum

Wim Reinartz BOA

Mail: w.reinartz@heerlen.nl Bel: 06 58086304

Jo Staats BOA

Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674

Jill Sturmans BOA

Mail: j.sturmans@heerlen.nl Bel: 06 58086550

Jurgen Willems BOA

Mail: j.willems@heerlen.nl Bel: 06 58086546


Molenberg

Maurice Costongs BOA

Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976

Luca Cnoops BOA

Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704


MSP

Joshi Laven BOA

Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Kevin Pötgens BOA

Mail: k.potgens@heerlen.nl Bel: 06 23225921


Welten-Benzenrade

Justin Haas

Mail: j.haas@heerlen.nl Bel: 06 58089399


Zeswegen-Nieuw Husken

Bente Körfer BOA

Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292

Chrit de Esch

Mail: c.de.esch@heerlen.nl Bel: 06-53719903


Caumerveld-Douve Weien

Luca Cnoops BOA

Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704

Maurice Costongs BOA

Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Hoensbroek-centrum / Dem

Jos Jonker BOA

Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082

Dennis Annen BOA

Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552


Maria-Gewanden

Marc Geelen BOA

Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291

Ralph Haan BOA

Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543


Mariarade

Dennis Annen BOA

Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552

Jos Jonker BOA

Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082


Nieuw Lotbroek

Ralph Haan BOA

Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543

Marc Geelen BOA

Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291


Beersdal-Rennemig

Chrit de Esch

Mail: c.de.esch@heerlen.nl Bel: 06-53719903

Bente Körfer BOA

Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292


Heerlerheide-Passart

Bart Sporken BOA

Mail:b.sporken@heerlen.nl Bel: 06 53723970

Sieger Terpstra BOA

Mail: s.terpstra@heerlen.nl Bel: 06 53710475


Heksenberg-Pronsenbroek

Marco Lemmens BOA

Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547

Mike Savelkoul BOA

Mail: m.savelkoul@heerlen.nl Bel: 06 0630058076


Vrieheide-de Stack

Marco Lemmens BOA

Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547

Mike Savelkoul BOA

Mail: m.savelkoul@heerlen.nl Bel: 06 30058076


Heerlerbaan

Justin Haas

Mail: j.haas@heerlen.nl Bel: 06 58089399

Henny Ligthart

Mail: h.ligthart@heerlen.nl Bel: 06-48528484


Producten

Meldingen via Heerlen app De gemeente Heerlen heeft een eigen app waarop u gemakkelijk en snel een afspraak kunt maken, klachten of meldingen kunt doorgeven, mee kunt doen met de buurtpreventie of onze bekendmakingen, nieuws en evenementen kunt volgen. Wilt u ook op de hoogte blijven of snel iets met ons regelen? Download dan onze Heerlen app!
Overlast gestalde fiets- en bromfietsen

De gemeente wil de overlast van onbeheerde fietsen en bromfietsen in het stationsgebied en de bewaakte fietsenstalling verminderen. Parkeer ze in de fietsenstalling of op plaatsen in de stad die daarvoor bestemd zijn. Op andere plekken mogen ze niet staan.
Heeft u overlast van fietsen en bromfietsen? Meld dit bij de gemeente.

Tijdelijke ontheffing aanvragen bij maatregelen (ernstige) overlast

Heeft u (ernstige) overlast veroorzaakt en heeft u een bestuurlijke maatregel gekregen? Bijvoorbeeld een gebiedsverbod- of ontzegging? Kunt u zich om goede redenen niet aan de maatregel houden? Vraag dan tijdig en onderbouwd een tijdelijke ontheffing aan bij de burgemeester.

Ontheffing aanvragen voor geluidsoverlast bij bouwen en slopen

Als u wilt bouwen, verbouwen of slopen moet u zich aan regels over geluid houden. Wilt u langdurig hard geluid maken of buiten de tijden dat dit mag? Dan kunt u hiervoor een ontheffing aanvragen bij de gemeente.

Geluidshinder op de openbare weg

Geluidsapparatuur op straat gebruiken zorgt voor geluidsoverlast. Vraag hiervoor ontheffing aan bij de gemeente.

Op de hoogte blijven? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief.