Wijkagenten en Boa's in uw buurt

Heerlen zet in op veilige buurten. We zorgen dat duidelijk en zichtbaar meer blauw op straat is. Daarom heeft iedere buurt een eigen wijkagent en BOA (Buitengewoon OpsporingsAmbtenaar). Zij zijn uw aanspreekpunt. De wijkagent handhaaft op de openbare orde en veiligheid in de wijk. De BOA van bureau handhaving richt zich vooral op de aantasting van de leefbaarheid door overtredingen of overlast, zoals het verkeerd aanbieden van huisvuil, illegaal gedumpt afval of verkeerd geparkeerde auto’s.

Wilt u iets melden?

Neem dan contact op met de wijkagent of met de BOA's via het overzicht per buurt met telefoonnummers en andere meldmogelijkheden hieronder:

Heerlen zet in op veilige buurten

Door het bestrijden van criminaliteit en overlast èn door te zorgen dat u zich veilig voelt in uw eigen buurt. Samen met inwoners, politie en vertegenwoordigers van organisaties is een lijst gemaakt van zaken die aangepakt worden. Wilt u zien wat in uw buurt prioriteit heeft? Kijk dan naar de plannen voor uw wijk.

Meldingen ook mogelijk via Heerlen app!

U kunt uw veiligheidsmeldingen ook altijd doorgeven via de buurtpreventie in onze Heerlen-app. Dit kan ook vaak anoniem!

Bij levensbedreigende zaken: Bel 112!

Aarveld-Bekkerveld

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976

Luca Cnoops BOA
Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704


Eikenderveld

Jo Staats BOA
Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674

Jill Sturmans BOA
Mail: j.sturmans@heerlen.nl Bel: 06 58086550


GMS

Cindy Peters BOA
Mail: cindy.peters@heerlen.nl Bel: 06 13987988


Heerlen-centrum

Thibaud Ledoux BOA
Mail: t.ledoux@heerlen.nl Bel: 06 58086545

Jo Staats BOA
Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674

Jill Sturmans BOA
Mail: j.sturmans@heerlen.nl Bel: 06 58086550

Jurgen Willems BOA
Mail: j.willems@heerlen.nl Bel: 06 58086546


Molenberg

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976

Luca Cnoops BOA
Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704


MSP

Joshi Laven BOA
Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Kevin Pötgens BOA
Mail: k.potgens@heerlen.nl Bel: 06 23225921


Welten-Benzenrade

Justin Haas
Mail: j.haas@heerlen.nl Bel: 06 58089399

Wim Boijmans
Mail: w.boijmans@heerlen.nl Bel: 06-53724139


Zeswegen-Nieuw Husken

Bente Körfer BOA
Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292

Chrit de Esch
Mail: c.de.esch@heerlen.nl Bel: 06-53719903


Caumerveld-Douve Weien

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976

Luca Cnoops BOA
Mail: l.cnoops@heerlen.nl Bel: 06-13696704


Hoensbroek-centrum / Dem

Jos Jonker BOA
Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082

Dennis Annen BOA
Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552


Maria-Gewanden

Marc Geelen BOA
Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291

Ralph Haan BOA
Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543


Mariarade

Dennis Annen BOA
Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552

Jos Jonker BOA
Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082


Nieuw Lotbroek

Ralph Haan BOA
Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543

Marc Geelen BOA
Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291


Beersdal-Rennemig

Bente Körfer BOA
Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292

Chrit de Esch
Mail: c.de.esch@heerlen.nl Bel: 06-53719903


Heerlerheide-Passart

Bart Sporken BOA
Mail:b.sporken@heerlen.nl Bel: 06 53723970

Sieger Terpstra BOA
Mail: s.terpstra@heerlen.nl Bel: 06 53710475


Heksenberg-Pronsenbroek

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547

Mike Savelkoul BOA
Mail: m.savelkoul@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Vrieheide-de Stack

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547

Mike Savelkoul BOA
Mail: m.savelkoul@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Heerlerbaan

Justin Haas
Mail: j.haas@heerlen.nl Bel: 06 58089399

Wim Boijmans
Mail: w.boijmans@heerlen.nl Bel: 06-53724139


Producten

Meldingen via Heerlen app
De gemeente Heerlen heeft een eigen app waarop u gemakkelijk en snel een afspraak kunt maken, klachten of meldingen kunt doorgeven, mee kunt doen met de buurtpreventie of onze bekendmakingen, nieuws en evenementen kunt volgen. Wilt u ook op de hoogte blijven of snel iets met ons regelen? Download dan onze Heerlen app!