Deze site gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat we u de best mogelijke ervaring geven.

Selecteer de typen cookies die u wilt accepteren.

Strictly necessary cookies
These cookies are strictly necessary to enable you to move about the site or to provide certain features you have requested.
Functionality cookies
These cookies enhance the functionality of website by storing your preferences.
Performance cookies
These cookies help to improve the performance of the website, providing a better user experience.
Online behavioral advertising cookies
These cookies are used to tailor the advertising to each user.
Meer weten...

Wijkagenten en Boa's in uw buurt

Heerlen zet in op veilige buurten. We zorgen dat duidelijk en zichtbaar meer blauw op straat is. Daarom heeft iedere buurt een eigen wijkagent en BOA (Buitengewoon OpsporingsAmbtenaar). Zij zijn uw aanspreekpunt. De wijkagent handhaaft op de openbare orde en veiligheid in de wijk. De BOA van bureau handhaving richt zich vooral op de aantasting van de leefbaarheid door overtredingen of overlast, zoals het verkeerd aanbieden van huisvuil, illegaal gedumpt afval of verkeerd geparkeerde auto’s.

Wilt u iets melden? Neem dan contact op met de wijkagent of met de BOA's via het overzicht per buurt met telefoonnummers en andere meldmogelijkheden hieronder:

Heerlen zet in op veilige buurten

Door het bestrijden van criminaliteit en overlast èn door te zorgen dat u zich veilig voelt in uw eigen buurt. Samen met inwoners, politie en vertegenwoordigers van organisaties is een lijst gemaakt van zaken die aangepakt worden. Wilt u zien wat in uw buurt prioriteit heeft? Kijk dan naar de plannen voor uw wijk.

Meldingen kunt u ook altijd doorgeven via onze app.
Bij levensbedreigende zaken: bel de hulpdiensten!

Aarveld-Bekkerveld
Dave Duijkers

Dave Duijkers BOA
Mail:d.duijkers@heerlen.nl Bel: 06 53723870

Maurice Costongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Eikenderveld

Jo Staats BOA
Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674


GMS
Wim Boijmans

Wim Boijmans BOA
Mail: w.boijmans@heerlen.nl Bel: 06 53724139


Heerlen-centrum

Jo Staats BOA
Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06-537 05 674

foto René Kleijntjens

René Kleintjens BOA
Mail: r.kleintjens@heerlen.nl Bel: 06-53713046

blanco

Paul Simons BOA
Mail: p.simons@heerlen.nl Bel: 06-580 86 544


Molenberg
Dave Duijkers

Dave Duijkers BOA
Mail:d.duijkers@heerlen.nl Bel: 06 53723870

Maurice Costongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


MSP

Joshi Laven BOA
Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Kevin Pötgens BOA
Mail: k.potgens@heerlen.nl Bel: 06 23225921


Welten-Benzenrade
Bart Sporken

Bart Sporken BOA
Mail:b.sporken@heerlen.nl Bel: 06 53723970

Sieger Terpstra BOA
Mail: s.terpstra@heerlen.nl Bel: 06 53710475


Zeswegen-Nieuw Husken

Bente Körfer BOA
Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292

Roy Konings

Roy Hernaus BOA
Mail: r.hernaus@heerlen.nl Bel: 06-537 17 115


Caumerveld-Douve Weien
Dave Duijkers

Dave Duijkers BOA
Mail:d.duijkers@heerlen.nl Bel: 06 53723870

Maurice Costongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Hoensbroek-centrum / Dem
Jos Jonker

Jos Jonker BOA
Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082

Dennis Annen

Dennis Annen BOA
Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552


Maria-Gewanden
Marc Geelen

Marc Geelen BOA
Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291

Ralph Haan

Ralph Haan BOA
Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543


Mariarade
Jos Jonker

Jos Jonker BOA
Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082

Dennis Annen

Dennis Annen BOA
Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552


Nieuw Lotbroek
Marc Geelen

Marc Geelen BOA
Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291

Ralph Haan

Ralph Haan BOA
Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543


Beersdal-Rennemig

Bente Körfer BOA
Mail:b.korfer@heerlen.nl Bel: 06 53724292

Roy Hernaus

Roy Hernaus BOA
Mail: r.hernaus@heerlen.nl Bel: 06-537 17 115


Heerlerheide-Passart
Bart Sporken

Bart Sporken BOA
Mail:b.sporken@heerlen.nl Bel: 06 53723970

Sieger Terpstra BOA
Mail: s.terpstra@heerlen.nl Bel: 06 53710475


Heksenberg-Pronsenbroek

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Vrieheide-de Stack

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Heerlerbaan

Jurgen Willems BOA
Mail: j.willems@heerlen.nl Bel: 06 58086546


Producten

Meldingen via Heerlen app
De gemeente Heerlen heeft een eigen app waarop u gemakkelijk en snel een afspraak kunt maken, klachten of meldingen kunt doorgeven, mee kunt doen met de buurtpreventie of onze bekendmakingen, nieuws en evenementen kunt volgen. Wilt u ook op de hoogte blijven of snel iets met ons regelen? Download dan onze Heerlen app!