Deze site gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat we u de best mogelijke ervaring geven.
Strictly necessary cookies
These cookies are strictly necessary to enable you to move about the site or to provide certain features you have requested.
Functionality cookies
These cookies enhance the functionality of website by storing your preferences.
Performance cookies
These cookies help to improve the performance of the website, providing a better user experience.
Online behavioral advertising cookies
These cookies are used to tailor the advertising to each user.
Meer weten...

Wijkagenten en Boa's in uw buurt

Heerlen zet in op veilige buurten. We zorgen dat duidelijk en zichtbaar meer blauw op straat is. Daarom heeft iedere buurt een eigen wijkagent en BOA (Buitengewoon OpsporingsAmbtenaar). Zij zijn uw aanspreekpunt. De wijkagent handhaaft op de openbare orde en veiligheid in de wijk. De BOA van bureau handhaving richt zich vooral op de aantasting van de leefbaarheid door overtredingen of overlast, zoals het verkeerd aanbieden van huisvuil, illegaal gedumpt afval of verkeerd geparkeerde auto’s.

Wilt u iets melden? Neem dan contact op met de wijkagent of met de BOA's via het overzicht per buurt met telefoonnummers en andere meldmogelijkheden hieronder:

Heerlen zet in op veilige buurten

Door het bestrijden van criminaliteit en overlast èn door te zorgen dat u zich veilig voelt in uw eigen buurt. Samen met inwoners, politie en vertegenwoordigers van organisaties is een lijst gemaakt van zaken die aangepakt worden. Wilt u zien wat in uw buurt prioriteit heeft? Kijk dan naar de plannen voor uw wijk.

Meldingen kunt u ook altijd doorgeven via onze app.
Bij levensbedreigende zaken: bel de hulpdiensten!

Aarveld-Bekkerveld
Joshi Laven

Joshi Laven BOA
Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Maurice Costongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Eikenderveld

Joshi Laven BOA
Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Maurice Contongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


GMS
Leon Janssen

Leon Janssen Wijkagent
Bel: 0900-8844

Wim Boijmans

Wim Boijmans BOA
Mail: w.boijmans@heerlen.nl Bel: 06 53724139


Heerlen-centrum
Petra Thomas

Petra Thomas Wijkagent
Bel: 0900-8844

Roy Konings

Roy Konings BOA
Mail: r.konings@heerlen.nl Bel: 06 58086545

Hanneke Killaars BOA
Mail: h.killaars@heerlen.nl Bel: 06 58086549

Jo Staats BOA
Mail: j.staats@heerlen.nl Bel: 06 53705674

Jurgen Willems BOA
Mail: j.willems@heerlen.nl Bel: 06 58086546


Molenberg
Rob Post

Rob Post Wijkagent
Bel: 0900-8844

Rene Kleintjens

René Kleintjens BOA
Mail: r.kleintjens@heerlen.nl Bel: 06 53713046


MSP
Patrick Baaij

Patrick Baaij Wijkagent
Bel 0900-8844

Kevin Cortenraad BOA
Mail: k.cortenraad@heerlen.nl Bel: 06 53724292


Welten-Benzenrade
Lonneke Kruijssen

Lonneke Kruijssen BOA
Mail:l.kruijssen@heerlen.nl Bel: 06 58086550

Antonio Spano BOA
Mail: a.spano@heerlen.nl Bel: 06 58086548


Zeswegen-Nieuw Husken
Ronald Veltrop

Ronald Veltrop Wijkagent
Bel: 0900-8844

Marco Lemmens

Marco Lemmens BOA
Mail:m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Caumerveld-Douve Weien

Joshi Laven BOA
Mail: j.w.laven@heerlen.nl Bel: 06 58086551

Maurice Costongs

Maurice Costongs BOA
Mail: m.costongs@heerlen.nl Bel: 06 53723976


Hoensbroek-centrum / Dem
Ricahard Jager

Richard Jager Wijkagent
Bel: 0900-8844

Jos Jonker

Jos Jonker BOA
Mail: j.jonker@heerlen.nl Bel: 06 53687082


Maria-Gewanden
Jos Larue

Jos Larue Wijkagent
Bel: 0900-8844

Marc Geelen

Marc Geelen BOA
Mail: m.geelen@heerlen.nl Bel: 06 30407291


Mariarade
Dennis Annen

Dennis Annen BOA
Mail: d.annen@heerlen.nl Bel: 06 58086552


Nieuw Lotbroek
Harold Janssen

Harold Janssen Wijkagent
Bel: 0900-8844

Ralph Haan

Ralph Haan BOA
Mail: r.haan@heerlen.nl Bel: 06 58086543


Beersdal-Rennemig
Marco Lemmens

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547

Dion Simons BOA
Mail: d.simons@heerlen.nl Bel: 06 53707179


Heerlerheide-Passart
Jos Michiels

Jos Michiels Wijkagent
Bel: 0900-8844

Bart Sporken

Bart Sporken BOA
Mail:b.sporken@heerlen.nl Bel: 06 53723970

Sieger Terpstra BOA
Mail: s.terpstra@heerlen.nl Bel: 06 53710475


Heksenberg-Pronsenbroek
Peter Prudhomme

Peter Prudhomme Wijkagent
Bel: 0900-8844

Marco Lemmens BOA
Mail: m.h.lemmens@heerlen.nl Bel: 06 58086547


Vrieheide-de Stack
Dave Duijkers

Dave Duijkers BOA
Mail:d.duijkers@heerlen.nl Bel: 06 53723870

Paul Simons BOA
Mail: p.simons@heerlen.nl Bel: 06 58086544


Heerlerbaan-de Schil
Jo Koolen

Jo Koolen Wijkagent
Bel: 0900-8844

Jo Koolen

Jo Bormans Wijkagent
Bel: 0900-8844

Wiel Peters

Wiel Peters BOA
Mail: w.peters@heerlen.nl Bel: 06 13696704


Heerlerbaan-Centrum
Jo Koolen

Jo Koolen Wijkagent
Bel: 0900-8844

Jo Koolen

Jo Bormans Wijkagent
Bel: 0900-8844

Wiel Peters

Wiel Peters BOA
Mail: w.peters@heerlen.nl Bel: 06 13696704


Producten gemeente

Meldingen via Heerlen app
De gemeente Heerlen heeft een eigen app voor al onze producten, een afspraak maken, het doorgeven van klachten of meldingen, onze bekendmakingen, nieuws en evenementen. Wilt u op de hoogte blijven of gemakkelijk meldingen doorgeven? Download dan onze Heerlen app!